Menu

MOBIEN INTERIORS DECORATION

Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü yapmakla elde edilir İyi tasarım yenilikçidir, iyi tasarım kullanışlıdır, iyi tasarım estetiktir, iyi tasarım anlaşılırdır, iyi tasarım dürüstür, iyi tasarım dayanıklıdır, iyi tasarım son detayına kadar uyumludur, iyi tasarım çevrecidir, iyi tasarım sevgi içerir. Mobien, size mobilyanın "En İyisini" sevgiyle sunar...

- Art director.

tarihçe

Türkiye’nin en iyi klasik koltuk ve mobilya üreticisi, ‘’Merit ’’ 1986 yılında Köseoğlu ailesinin baba mesleğini sürdürmek için İstanbul Sancaktepe'de açtığı ilk atölye ile doğdu.İlk kurulduğu tarihten bugüne klasik mobilya üretiminde özgün tasarım ve benzersiz kalitesiyle adından söz ettiren Merit, bugün mobilya sektöründe, sektöre yön veren tasarım gücü ,en hızlı ve en kaliteli üretim anlayışıyla klasik mobilya üretiminde, "Merit ürünlerini satan ve kullanan dostları tarafından "ülkemizin en başarılı klasik mobilya üreticisi saygınlığıyla ödüllendirilmektedir. Ulusal ve uluslararası ölçekte oluşturduğu güçlü bağlar ve sağlam dostluklarla, ticari önceliklerden çok bu topraklarda üretilen en güzel ve en kusursuz mobilyaları üretmeye odaklanan Merit, Türk mobilya sektörüne armağan ettiği yeni genç ve dinamik markası MOBIEN ile kusursuz hizmet,koşulsuz müşteri mutluluğu anlayışını,dünyanın dört bir yanında oluşturacağı MOBIEN mağazalarında ve satış noktalarında değerli müşterileriyle buluşturmaya devam edecektir. Merit Mobilya'nın 100' ü aşkın çalışanı,usta tasarım ekibi ve sektörün önde gelen profesyonelleri 8.000 m2'yi aşan üretim tesislerinde ahşabın en güzel hikayesini birlikte kaleme alırken Yeni konsept markası MOBIEN ile birlikte geleneksel klasik mobilyadan yenilikçi ART DECO tarzına kadar oldukça geniş bir yelpazede koltuk takımları, yemek odaları,yatak odası ve aksesuar çeşitleriyle yaşam alanlarına eşşiz koleksiyonlar oluşturma çalışmalarını büyük bir heyecanla sürdürmektedir. Geniş bir beğeniye hitap edebilme ve kusursuz hizmet anlayışı ‘Merit Mobilya ’’ markasını sektöründe bugün geldiği noktaya taşıyan değerleridir ve bu değerleri MOBIEN mağazaları ve satış noktalarıyla tüm dünya insanlarıyla buluşturmak en büyük hedefimizdir.

misyonumuz

Mobien-Mağazası
  • Kendi alanında rakipsiz ve en beğenilen Türkiye markası olmak
  • Bu topraklarda üretilebilecek en güzel ve en kusursuz mobilyaları üretmek ve tüm dünya insanlarıyla buluşturmak
  • Her zaman ve her yerde standart kaliteyi sunmak

kalite

Klasik ve Art Deco koltuk ve mobilya ev konseptinde, medeniyetlerin buluşma noktası İstanbul'un en seçkin ustalarının el emeği ve saygın imzası bulunan tasarımlar, Mobien ’in koşulsuz standart kalite felsefesiyle yaşama dâhil olur. Mobien’i oluşturan tüm unsurlar, içgüdüsel olarak “en iyi kaliteyi sunma” felsefesini ruhunda yaşar, tüm ürün ve hizmetlerinde bu duyguyu yansıtır. Tam da bu nedenle Mobien dünyasında standart kalite anlayışı bir yaşam biçimi haline dönüşmüştür. Bu yaşam biçimini sizlerle buluşturan

Mobien ürünlerinde, doğal ahşap ve zarif kumaşların tarifsiz birlikteliği, bazen büyüleyici bir koltuğa dönüşür, bazen de usta sanatkârların varakla buluşturduğu oymalar, geleneksel Türk el sanatının en güzel örneklerini sunar. Geleneksel sanatların şiirselliğinin ve modern yaşamın sadeliğinin bir arada sunulduğu Art deco tarzındaki ürünlerimizde, ahşabın sadeliği, metalin parlaklığı, rengârenk kumaşların modern dekorasyonla bütünleşmesi yenilikçi bir yaşam sunar. MOBİEN markasının ruhunda, sanat, ustalık, yenilikçilik ve kusursuz kalite anlayışı tüm hünerlerini sergiler.

Mobien-Mağazası

üretim

Mobien-Mağazası

Mobien, Kaliteli ürün & Kaliteli hammadde temel yaklaşımı ile 8000 M2'lik kapalı alanda 100 kişilik uzman kadrosuylaözgün tasarımlı ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Koltuk ve Mobilya üretiminde, geleneksel üretim sistemi ve teknolojinin birbirine entegre edildiği Mobien üretim tesislerinde, ahşap işleme ve kalıplama, oyma, boya ve döşemeve paketleme süreçleri,müşteriye özel butik üretim anlayışıyla, el sanatları, ustalık ve teknolojinin birbirleriyle mükemmel uyumuyla ölçülebilir veriler ışığında yönetilir ve gerçekleştirilir. Mobien, özgün, farklı ve tarz sahibi prestijli yaşam alanları için klasik ve art deco konseptinde, koltuk takımları, sehpa takımları, yemek odası mobilyaları, yatak odası mobilyaları üretir.

Mobien, üretimin tüm aşamalarında kullandığı ağaç, kumaş ve aksesuar seçimlerinde standart olarak birinci sınıf materyal kullanır ve bu anlayış, Mobien ürünlerini kullananlar için ömür boyu kusursuz müşteri mutluluğu anlamına gelir. Kusursuz müşteri mutluluğuna anlam katan bir diğer unsur, Mobien üretim ekibinin tüm bireylerinin aynı zamanda, amatör ruh ve özveriyle en iyisini vermeye ve “el emeği göz nuru” kültürünü geçmişten geleceğe taşımasında gizlidir. Vazgeçilmez önceliğimiz olan, “detaycı tasarım, sanatsal zarafet, rahatlık ve birbiriyle uyumlu görsel zenginlik”,Mobien ürünlerini her zamanda ve mekânda daima bir adım öne taşımaktadır.